ikona telefonu+48 515 086 241
staszewski.hitech@gmail.com

pinezkaStefana Jaracza 15/14
50-305 Wrocław
  • firma alpinistyczna
  • praca na wysokości
  • czyszczenie elewacji
  • wycinanie drzew
  • akcesoria budowlane

Szkolenia z zakresu BHP

Szkolenia z zakresu BHP

Jako jedna z nielicznych firm na rynku dolnośląskim mamy w swoich szeregach Starszego Inspektora ds. BHP, dzięki któremu mogliśmy rozszerzyć profil naszej działalności o świadczenie usług z zakresu BHP.

Przedsiębiorca jest zobowiązany do tego, by zagwarantować personelowi bezpieczne i higieniczne warunki pracy, niezależnie od tego, jak dużo pracowników jest zatrudnionych w firmie. Pracodawca musi sprostać wymogom, jakie dotyczą służby BHP, które mieszczą się w licznych przepisach i regułach.

Zapewniamy wysoko wyspecjalizowane szkolenia BHP w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Bezpieczeństwo to bez wątpienia jeden z najważniejszych aspektów funkcjonowania firmy, bez względu na to, w jakiej branży działa.

Odpowiednie przygotowanie do pracy nie tylko zapewnia poczucie bezpieczeństwa na stanowisku pracy, ale również przyczynia się do tego, że pracownik może wykonywać swoje obowiązki o wiele szybciej i pewniej. Z naszych szkoleń skorzystało już bardzo wielu przedsiębiorców, którzy cenią sobie nasze usługi w tym zakresie.