ikona telefonu+48 515 086 241
staszewski.hitech@gmail.com

pinezkaStefana Jaracza 15/14
50-305 Wrocław
  • firma alpinistyczna
  • praca na wysokości
  • czyszczenie elewacji
  • wycinanie drzew
  • akcesoria budowlane

Mycie ciśnieniowe dachów oraz elewacji Wrocław

Chcesz wiedzieć, czym jest alpinistyczne mycie elewacji? To szczególny rodzaj czyszczenia powierzchni na dużych wysokościach. Wciąż przybywa nowoczesnych budynków typu drapacze chmur, które są wyposażone w duże powierzchnie szklane. Nie ma innego rozwiązania, jak czyszczenie takich powierzchni z wykorzystaniem alpinistycznego mycia elewacji.

Wszelkiego rodzaju budynki użytku publicznego, które mają duże przeszklone powierzchnie wykorzystują mycie elewacji Wrocław, by okna zawsze lśniły czystością. Wygląd budynku świadczy o renomie firmy, dlatego tak ważne jest to, by powierzchnie szklane pozostawały zawsze czyste. Z tego też powodu mycie elewacji wykonuje się systematycznie. W ten sposób zarówno okna, jak i cały budynek może prezentować się niezwykle estetycznie, co jest z pożytkiem dla wszystkich, zarówno dla klientów, jak i dla pracowników firmy.

Na czym polega alpinistyczne czyszczenie elewacji?

By alpinistyczne czyszczenie elewacji było możliwe, koniecznie trzeba do tego celu wykorzystać specjalistyczny system linowy. Można skutecznie pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń tylko wtedy, gdy liny są równomiernie rozmieszczone. Warto dodać, że czyszczenie elewacji z wykorzystaniem systemu linowego zapewnia z jednej strony bezpieczeństwo, a z drugiej znacznie przyspiesza wykonanie wszelkich prac porządkowych na wysokości.

Czyszczenie dachów – dla kogo jest taka praca?

By alpinistyczne czyszczenie dachów i okien mogło poprawić wygląd budynku, wszelkie czynności porządkowe na wysokości są wykonywane przez fachowców. Ekipa, która zajmuje się realizacją takich zadań ma aktualne badania lekarskie, które pozwalają na wykonywanie pracy w takich warunkach. Pracownicy, którzy zajmują się alpinistycznym czyszczeniem dachów muszą także ukończyć odpowiednie kursy i posiadać uprawnienia do pracy na dużych wysokościach. Bardzo często osoby, które zajmują się czyszczeniem powierzchni na wysokości, mają również ukończone kursy alpinizmu przemysłowego. W ten sposób można liczyć na to, że usługi, które świadczą, będą w pełni profesjonalne.

Czyszczenie elewacji: co możemy zaoferować?

Oferujemy mycie za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych zarówno zimną jak i gorącą wodą, wraz z wykorzystaniem środków chemicznych. Czyścimy dachy, elewacje budynków, hal produkcyjnych, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe. Czyszczenie elewacji nie zajmuje wiele czasu, a użycie wody pod wysokim ciśnieniem pozwala uzyskać bardzo dobry efekt. Prace są wykonywane sprawnie, odpowiedzialnie i rzetelnie.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!