ikona telefonu+48 515 086 241
staszewski.hitech@gmail.com

pinezkaStefana Jaracza 15/14
50-305 Wrocław
  • firma alpinistyczna
  • praca na wysokości
  • czyszczenie elewacji
  • wycinanie drzew
  • akcesoria budowlane

Obsługa firm w zakresie prac trudno dostępnych

Obsługa firm w zakresie prac trudno dostępnych

Kluczowym kierunkiem naszej działalności jest współpraca z firmami w zakresie prac specjalistycznych.

Obsługujemy duże firmy sprzątające, montażowe, telekomunikacyjne, produkcyjne o różnym profilu, wspomagając je w pracach na wysokości oraz wymagających użycia specjalistycznego sprzętu i umiejętności.

Zapewniamy najlepszej jakości sprzęt, który umożliwia czyszczenie powierzchni na każdej wysokości. Dzięki niemu możliwe jest szybkie dotarcie do trudno dostępnych miejsc, co pozwala zarówno zaoszczędzić czas, jak i środki finansowe.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która z powodzeniem świadczy swoje usługi od początku działalności. Zaufało nam już bardzo wielu przedsiębiorców, doceniając naszą rzetelność, oddanie i pasję, z jaką podchodzimy do realizacji każdego zlecenia.

Oprócz specjalistycznego sprzętu służymy fachową poradą, która jest bardzo ważna wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi dokładność i bezpieczeństwo. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, osobiście, telefonicznie lub e-mailowo.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!