ikona telefonu+48 515 086 241
staszewski.hitech@gmail.com

pinezkaStefana Jaracza 15/14
50-305 Wrocław
  • firma alpinistyczna
  • praca na wysokości
  • czyszczenie elewacji
  • wycinanie drzew
  • akcesoria budowlane

Nowatorski system reach and wash

Reach and wash system

Nowatorski sposób czyszczenia powierzchni eliminuje użycie środków chemicznych, wykorzystując jedynie wodę pozbawioną wszelkich jonów mineralnych. Specjalistyczne mycie okien, fasad, elewacji, witryn szklanych, paneli fotowoltaicznych za pomocą wody dejonizowanej. Posiadamy tyczki teleskopowe, które służą do czyszczenia trudno dostępnych miejsc do 15 metrów nad powierzchnią. Natomiast do czyszczenia powierzchni powyżej 15 metrów wykorzystujemy system linowy lub podnośniki koszowe.

Bezpieczeństwo to najważniejsza zaleta systemu Reach and wash, ale nie jedyna. Osoby, które zajmują się czyszczeniem powierzchni mogą przyznać, że wykorzystując system mycia wodą dejonizowaną, mogą pracować co najmniej dwa razy szybciej, wykorzystując do pracy tyczki teleskopowe, a to wciąż jeszcze nie koniec walorów.

System Reach and Wash pozwala na to, by oczyścić powierzchnię, która znajduje się znacznie powyżej wysokości, do jakiej sięga drabina. W dodatku jest to metoda o wiele bardziej bezpieczna, bardziej efektywna i oszczędna finansowo, niż jakakolwiek inna metoda pracy na wysokościach.

Z tych powodów nie można się dziwić, że korzystamy z mycia za pomocą wody dejonizowanej, dzięki tej metodzie możemy czyścić powierzchnie znajdujące się wyżej, oszczędzając przy tym swój czas, a co najważniejsze, dbając o swoje bezpieczeństwo. Jest to możliwe również z tego względu, że korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń, które posiadają odpowiednie atesty i spełniają europejskie normy. Praca z wykorzystaniem specjalnych tyczek teleskopowych jest więc nie tylko w pełni bezpieczna, ale również satysfakcjonująca, gdyż dzięki takim urządzeniom bardzo łatwo udaje się oczyścić nawet trudno dostępne miejsca.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!