ikona telefonu+48 515 086 241
staszewski.hitech@gmail.com

pinezkaStefana Jaracza 15/14
50-305 Wrocław
  • firma alpinistyczna
  • praca na wysokości
  • czyszczenie elewacji
  • wycinanie drzew
  • akcesoria budowlane

Prace na wysokości i prace alpinistyczne

Prace na wysokości wykonujemy zawsze tak samo sumiennie i starannie. Kochamy to, co robimy, dlatego też nic nie sprawia nam większej przyjemności, jak możliwość uszczęśliwiania naszych klientów. Jesteśmy odpowiednio przygotowani i przeszkoleni do alpinizmu przemysłowego, posiadamy specjalistyczny sprzęt, więc pracę realizujemy w bardzo krótkim terminie. Zebrane przez lata doświadczenie pozwala nam skutecznie i efektywnie spełniać oczekiwania naszych odbiorców.

Prace alpinistyczne w mieście Wrocław

Wrocław to piękne miasto, w którym nie brakuje zleceń na prace alpinistyczne. Naszymi klientami są głównie przedsiębiorstwa zlokalizowane we Wrocławiu. Przyjmujemy zlecenia na prace budowlano-remontowe, na prace dekarskie, a także na montaż instalacji teletechnicznych i reklam wielkoformatowych. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, a także służymy nieodpłatną poradą i gwarantujemy wycenę już podczas wstępnej rozmowy. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych odbiorców.

Zaufaj doświadczonej ekipie

Przez lata udało nam się zebrać cenne doświadczenie, które pozwala nam bardzo dobrze organizować pracę i perfekcyjnie wywiązywać się z powierzonych zadań. Jeśli szukasz solidnej firmy, która zatrudnia fachowców, skorzystaj właśnie z naszej oferty. Błyskawicznie potrafimy oszacować czas, jaki jest potrzebny na zrealizowanie konkretnego zamówienia. Ze względu na to, że wykorzystujemy sprzęt linowy, wykonanie określonej pracy na wysokości zajmuje nam minimum czasu.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeśli chcesz powierzyć prace na wysokości komuś, kto spełni wszelkie twoje oczekiwania pod każdym względem, weź pod uwagę firmę, która ma ugruntowaną pozycję na rynku i wybierz właśnie nas. Działamy z powodzeniem od roku 2008 i cały czas prężnie się rozwijamy. Z naszych usług skorzystało już mnóstwo przedsiębiorców i wielu nas poleciło innym. Jesteśmy dyspozycyjni i rzetelni w pracy, którą wykonujemy, a naszym głównym celem jest widzieć uśmiech u naszych klientów po każdej realizacji prac alpinistycznych.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!