ikona telefonu+48 515 086 241
staszewski.hitech@gmail.com

pinezkaStefana Jaracza 15/14
50-305 Wrocław
  • firma alpinistyczna
  • praca na wysokości
  • czyszczenie elewacji
  • wycinanie drzew
  • akcesoria budowlane

Zabezpieczenia przeciw ptakom

Zabezpieczenia przeciw ptakom

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia higiena w miejscu pracy. Bardzo istotne jest to, by budynek prezentował się nienagannie i estetycznie nie tylko wewnątrz, ale również i na zewnątrz.

Zapewniamy więc szeroki zakres działań, dzięki którym utrzymanie czystości budynku stanie się prostsze. Oferujemy kompleksowe zabezpieczenia obiektów: montujemy kolce, siatki, pręty i odstraszacze. Za ich pomocą można skutecznie pozbyć się problemu z zanieczyszczeniami wywołanymi przez ptaki.

Zanim jednak przystąpimy do takich działań, zajmujemy się szeroko zakrojoną dezynfekcją i sprzątaniem przestrzeni, które zostały zajęte przez ptaki. W ten sposób po zainstalowaniu zabezpieczenia obiektu, budynek nic nie traci na swoich walorach wizualnych. Natomiast problem obsiadających konstrukcję ptaków jest całkowicie zażegnany. Mocowane zabezpieczenia obiektu nie rzucają się w oczy, a przy tym pozostają doskonale skuteczne o każdej porze roku. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i szybkość w działaniu.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!